Стоматолог Вроцлав, Ортодонт Вроцлав, Брекети Вроцлав, Елайнери Вроцлав, Відбілювання Вроцлав, Чистка зубів, Вроцлав, Хірург Вроцлав, Видалення зуба Вроцлав, Імплант Вроцлав, Імпланти Вроцлав, Імплантолог, Вроцлав, Стоматологія Вроцлав, Український стоматолог Вроцлав, Українська стоматологія Вроцлав, Дитячий стоматолог Вроцлав, Седація Вроцлав, Болить зуб, Імпланти штрауман Вроцлав, Підкрутка брекетів Вроцлав, Вініри Вроцлав, Коронки Вроцлав, Твій стоматолог Вроцлав, Твій, ортодонт Вроцлав, Медицина для, українців, Медицина для українців, stomatolog warszawa, stomatologa wrocław, stomatolog bielany, stomatolog wola, stomatolog targówek,
stomatolog wrocław, stomatolog krzyki, protetyka warszawa, Licówki Warszawa pracownia protetyczna, najlepsza protetyk, natadent, stomatologia, dentysta warszawa, dentysta wrocław, polecany stomatolog warszawa, polecany stomatolog wrocław, opieka dentystyczna warszawa, najlepszy stomatolog warszawa, najlepszy dentysta warszawa, najlepszy dentysta wrocław, wybielanie zębów warszawa, wybielanie zębów wrocław, Czyszczenie zębów Warszawa, Czyszczenie zębów Wrocław, Implanty straumann, Dziecięca stomatologia, Leczenia sedacja, SEDACJA, Mikroskop, Leczenie pod mikroskopem, nowoczesna klinika stomatologiczna, leczenie kanałowe warszawa, leczenie kanałowe wrocław, stomatolog dziecięcy, dentysta dla dziecka, ból zęba, wyrywanie zębów, wyrywanie ósemek, chirurg stomatologiczny, ortodonta warszawa, ortodonta wrocław, najtańszy ortodonta warszawa, najlepszy ortodonta, opinie pacjentów, ukraiński stomatolog

Українська мова  

Endodoncja

Endodoncja

Jeśli potrzebujesz leczenia kanałowego zęba, warto zwrócić uwagę na naszą klinikę Natadent.

Nasza placówka medyczna oferuje kompleksowe i profesjonalne leczenie kanałowe, wykorzystując najnowocześniejsze technologie i narzędzia.

Leczenie kanałowe zębów, zwane również endodoncją, polega na usunięciu chorej miazgi z kanałów zęba, która jest tkanką miękką i bogatą w naczynia krwionośne oraz nerwy. Jest to konieczne w przypadku, gdy miazga uległa nieodwracalnemu uszkodzeniu, na przykład w wyniku ubytku próchnicowego lub urazu. Bez leczenia kanałowego, infekcja może rozprzestrzeniać się na okoliczne tkanki, co grozi poważnymi powikłaniami, takimi jak ropnie, zapalenie kości lub utrata zęba.

Podczas leczenia kanałowego dentysta najpierw usuwa chorobowo zmienioną miazgę z kanałów zęba za pomocą specjalistycznego narzędzia. Następnie kanały zostają wypełnione specjalnym materiałem w celu zapobieżenia ponownej infekcji. Często ząb potrzebuje także odbudowy w postaci wypełnienia lub korony.

Warto leczyć nawet bardzo zniszczone zęby, ponieważ są one ważne dla prawidłowego funkcjonowania jamy ustnej. Leczenie kanałowe może uratować ząb przed usunięciem i umożliwić jego dalsze użytkowanie przez długi czas. Warto jednak pamiętać, że każdy przypadek jest inny i decyzja o leczeniu zęba zależy od jego stanu oraz oceny przez dentystę.

W klinice stomatologicznej Natadent leczenie kanałowe odbywa się pod mikroskopem najlepszych firm Leica i Zeiss, co pozwala na jeszcze dokładniejsze i precyzyjniejsze działanie. Dzięki temu możliwe jest usunięcie nawet najbardziej skomplikowanych chorób zębów, co znacznie zwiększa szanse na zachowanie naturalnego uzębienia.

Zaufaj doświadczeniu i wiedzy specjalistów z kliniki Natadent i ciesz się zdrowym i pięknym uśmiechem na wiele lat!

Opinie pacjentów

„Długo szukałam odpowiedniego dentysty do zrobienia koron. W końcu znalazłam. Na pierwszej wizycie został mi przedstawiony najpierw plan leczenia moich zębów, aby można było wykonać korony. Po 3 wizytach został pobrany mój odcisk i wspólnie ustalaliśmy kolor zębów.
Na następnej wizycie miałam wstawiane już korony.
Kolor wyszedł taki jaki chciałam – biały, ale nie śnieżnobiały.
Jestem zadowolona z efektów pracy.”

Ewelina L.

„Klinika na wysokim poziomie. Pięknie urządzona, dobrze wyposażona i zatrudnia samych fachowców, najlepszych z najlepszych. Panie w recepcji niezwykle miłe. Założenie koron porcelanowych udało się przeprowadzić w stosunkowo krótkim czasie. Kilka wizyt i mogłam się szeroko uśmiechać. Dziękuję za cierpliwość do mojej osoby i troskę jaką zostałam objęta podczas każdej wizyty. Najwyższa jakość wykonania, za rozsądne pieniądze.”

Monika B.

„Od niedawna zacząłem zmagać się ze zgrzytaniem zębów, tutaj dowiedziałem się, że ma to swoją nazwę (bruksizm) i można to leczyć. Wykonali dla mnie specjalną szynę relaksacyjną w której śpię i problem zniknął. Od czasu jak jej używam pozbyłem się też często nawracającego bólu głowy. Szybko dopasowali sposób leczenia do mojego problemu i pomogli mi się z nim uporać.”

Leon G.

„Byłem dzisiaj u Pani Maryam. Jestem niesamowicie zadowolony i zachwycony profesjonalizmem Pani doktor.
Nie czułem w całe że byłem u stomatologa.
Nie ma takich słów żeby ocenić profesjonalizm i doświadczenie Pani Maryam. Polecam naprawdę.
Najlepsza pod słońcem!”

Davit I.

Najczęściej zadawane pytania

Czy macie gwarancje na leczenie?

W sieci naszych klinik mamy pełną gwarancje na cały zakres usług. Natomiast okres gwarancji zależy od kilku czynników: konkretnego indywidualnego przypadku oraz materiału na który decyduje się pacjent.

Czy jest możliwość kontynuacji, wcześniej rozpoczętego, leczenia ortodontycznego w klinice NATADENT?

Oczywiście! Prowadzimy kontynuacje leczenia ortodontycznego, natomiast jako klinika zastrzegamy sobie możliwość odmówienia, gdyż nasi specjaliści nie będą się zgadzać z zaproponowanym, przez innego lekarza, wcześniejszym planem leczenia.

Czy u Państwa można wykonać CBCT, cefalometrii lub pantomogram?

Każda z naszych klinik jest wyposażona w najnowszy sprzęt diagnostyczny, który umożliwia zrobienie wszystkich niezbędnych zdjęć.

Czy u Państwa można leczyć zęby pod sedacją?

Stanowczo odpowiadamy – tak! Nasze kliniki wyposażone w najlepszy sprzęt do sedacji, co pozwala nam przeprowadzić zabiegi zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Nasze usługi

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

Profilaktyka i diagnostyka

Profilaktyka i diagnostyka

Stomatologia Dziecięca

Stomatologia Dziecięca

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Protetyka

Protetyka

Ortodoncja

Ortodoncja

Endodoncja

Endodoncja

Chirurgia i implanty

Chirurgia i implanty