Стоматолог Вроцлав, Ортодонт Вроцлав, Брекети Вроцлав, Елайнери Вроцлав, Відбілювання Вроцлав, Чистка зубів, Вроцлав, Хірург Вроцлав, Видалення зуба Вроцлав, Імплант Вроцлав, Імпланти Вроцлав, Імплантолог, Вроцлав, Стоматологія Вроцлав, Український стоматолог Вроцлав, Українська стоматологія Вроцлав, Дитячий стоматолог Вроцлав, Седація Вроцлав, Болить зуб, Імпланти штрауман Вроцлав, Підкрутка брекетів Вроцлав, Вініри Вроцлав, Коронки Вроцлав, Твій стоматолог Вроцлав, Твій, ортодонт Вроцлав, Медицина для, українців, Медицина для українців, stomatolog warszawa, stomatologa wrocław, stomatolog bielany, stomatolog wola, stomatolog targówek,
stomatolog wrocław, stomatolog krzyki, protetyka warszawa, Licówki Warszawa pracownia protetyczna, najlepsza protetyk, natadent, stomatologia, dentysta warszawa, dentysta wrocław, polecany stomatolog warszawa, polecany stomatolog wrocław, opieka dentystyczna warszawa, najlepszy stomatolog warszawa, najlepszy dentysta warszawa, najlepszy dentysta wrocław, wybielanie zębów warszawa, wybielanie zębów wrocław, Czyszczenie zębów Warszawa, Czyszczenie zębów Wrocław, Implanty straumann, Dziecięca stomatologia, Leczenia sedacja, SEDACJA, Mikroskop, Leczenie pod mikroskopem, nowoczesna klinika stomatologiczna, leczenie kanałowe warszawa, leczenie kanałowe wrocław, stomatolog dziecięcy, dentysta dla dziecka, ból zęba, wyrywanie zębów, wyrywanie ósemek, chirurg stomatologiczny, ortodonta warszawa, ortodonta wrocław, najtańszy ortodonta warszawa, najlepszy ortodonta, opinie pacjentów, ukraiński stomatolog

Українська мова  

Chirurgia i implanty

Chirurgia i implanty

Chirurgia stomatologiczna jest jednym z ważnych elementów leczenia w przypadku poważniejszych schorzeń jamy ustnej.

Klinika Natadent jest specjalistycznym ośrodkiem, w którym pacjenci mogą liczyć na nowoczesne i skuteczne zabiegi chirurgiczne.

Główną przyczyną, dla której pacjenci decydują się na zabiegi chirurgiczne w stomatologii, jest usuwanie zębów, które nie mogą być poddane leczeniu zachowawczemu. W niektórych przypadkach wymagane jest usunięcie zębów z powodu nieodwracalnego uszkodzenia lub zakażenia, a także w celu przygotowania przestrzeni do przyszłego leczenia ortodontycznego. W takich sytuacjach chirurgia stomatologiczna jest niezbędna.

W klinice Natadent pacjenci otrzymują profesjonalną opiekę i wsparcie ze strony wykwalifikowanego zespołu specjalistów w dziedzinie chirurgii stomatologicznej i chirurgii twarzowo-szczękowej. Każdy zabieg jest precyzyjnie zaplanowany i przeprowadzany z najwyższą starannością, dzięki czemu pacjenci mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Klinika Natadent wyróżnia się także tym, że oferuje szeroki zakres zabiegów chirurgicznych, w tym ekstrakcje zębów, leczenie zębów zatrzymanych, resekcje korzeni oraz zabiegi związane z implantologią. Lekarze specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami, wykorzystują najnowsze technologie i techniki, co przekłada się na wysoką skuteczność leczenia.

W ramach chirurgii stomatologicznej klinika Natadent oferuje także bezbolesne usunięcie ósemek. Zabiegi są przeprowadzane z użyciem miejscowego znieczulenia, dzięki czemu pacjenci nie odczuwają bólu ani dyskomfortu. Dodatkowo, lekarze stosują nowoczesne metody chirurgii laserowej, co przyspiesza proces gojenia się tkanek i zmniejsza ryzyko powikłań.

Klinika stomatologiczna Natadent w Warszawie/we Wrocławiu to miejsce, gdzie dbamy o to, aby nasze leczenie implantologiczne było na najwyższym poziomie. Dlatego też stosujemy tylko najlepsze implanty zębów, a naszym wyborem jest firma Neodent, będąca częścią światowego lidera i firmy nr 1 w dziedzinie implantologii, czyli Straumann Group.

Wybór odpowiedniego implantu i elementów protetycznych jest kluczowy dla powodzenia leczenia implantologicznego. Dlatego też w naszej klinice stawiamy na wiedzę wykwalifikowanych profesjonalistów oraz na najlepsze jakościowo komponenty Neodent, o które możesz zawsze zapytać swojego dentystę.

Badania kliniczne prowadzone w ostatnich 30 latach potwierdziły skuteczność leczenia implantologicznego u milionów pacjentów na całym świecie. Neodent z dumą oferuje swoim klientom ponad 20-letnie doświadczenie, najwyższą jakość produktów oraz innowacyjne rozwiązania.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje leczenie implantologiczne będzie wykonane profesjonalnie i skutecznie, wybierz klinikę stomatologiczną Natadent i zaufaj naszym specjalistom oraz najlepszym implantom zębów firmy Neodent.

Klinika Natadent to miejsce, w którym pacjenci mogą liczyć na kompleksowe i skuteczne leczenie chirurgiczne w stomatologii. Profesjonalna kadra lekarska, nowoczesny sprzęt i wysoka jakość usług sprawiają, że jest to jedna z najchętniej wybieranych klinik.

Opinie pacjentów

„Długo szukałam odpowiedniego dentysty do zrobienia koron. W końcu znalazłam. Na pierwszej wizycie został mi przedstawiony najpierw plan leczenia moich zębów, aby można było wykonać korony. Po 3 wizytach został pobrany mój odcisk i wspólnie ustalaliśmy kolor zębów.
Na następnej wizycie miałam wstawiane już korony.
Kolor wyszedł taki jaki chciałam – biały, ale nie śnieżnobiały.
Jestem zadowolona z efektów pracy.”

Ewelina L.

„Klinika na wysokim poziomie. Pięknie urządzona, dobrze wyposażona i zatrudnia samych fachowców, najlepszych z najlepszych. Panie w recepcji niezwykle miłe. Założenie koron porcelanowych udało się przeprowadzić w stosunkowo krótkim czasie. Kilka wizyt i mogłam się szeroko uśmiechać. Dziękuję za cierpliwość do mojej osoby i troskę jaką zostałam objęta podczas każdej wizyty. Najwyższa jakość wykonania, za rozsądne pieniądze.”

Monika B.

„Od niedawna zacząłem zmagać się ze zgrzytaniem zębów, tutaj dowiedziałem się, że ma to swoją nazwę (bruksizm) i można to leczyć. Wykonali dla mnie specjalną szynę relaksacyjną w której śpię i problem zniknął. Od czasu jak jej używam pozbyłem się też często nawracającego bólu głowy. Szybko dopasowali sposób leczenia do mojego problemu i pomogli mi się z nim uporać.”

Leon G.

„Byłem dzisiaj u Pani Maryam. Jestem niesamowicie zadowolony i zachwycony profesjonalizmem Pani doktor.
Nie czułem w całe że byłem u stomatologa.
Nie ma takich słów żeby ocenić profesjonalizm i doświadczenie Pani Maryam. Polecam naprawdę.
Najlepsza pod słońcem!”

Davit I.

Najczęściej zadawane pytania

Czy macie gwarancje na leczenie?

W sieci naszych klinik mamy pełną gwarancje na cały zakres usług. Natomiast okres gwarancji zależy od kilku czynników: konkretnego indywidualnego przypadku oraz materiału na który decyduje się pacjent.

Czy jest możliwość kontynuacji, wcześniej rozpoczętego, leczenia ortodontycznego w klinice NATADENT?

Oczywiście! Prowadzimy kontynuacje leczenia ortodontycznego, natomiast jako klinika zastrzegamy sobie możliwość odmówienia, gdyż nasi specjaliści nie będą się zgadzać z zaproponowanym, przez innego lekarza, wcześniejszym planem leczenia.

Czy u Państwa można wykonać CBCT, cefalometrii lub pantomogram?

Każda z naszych klinik jest wyposażona w najnowszy sprzęt diagnostyczny, który umożliwia zrobienie wszystkich niezbędnych zdjęć.

Czy u Państwa można leczyć zęby pod sedacją?

Stanowczo odpowiadamy – tak! Nasze kliniki wyposażone w najlepszy sprzęt do sedacji, co pozwala nam przeprowadzić zabiegi zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Nasze usługi

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

Profilaktyka i diagnostyka

Profilaktyka i diagnostyka

Stomatologia Dziecięca

Stomatologia Dziecięca

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Protetyka

Protetyka

Ortodoncja

Ortodoncja

Endodoncja

Endodoncja

Chirurgia i implanty

Chirurgia i implanty